На трьох вулицях Львова встановлять меморіальні таблиці загиблим захисникам

1284 0
Їх встановлять Максиму Василишину, Тарасу Дідуху та Ростиславу Шийку.
Фото: Роман Балук

Фото: Роман Балук

У Львові трьом захисникам встановлять меморіальні таблиці – Максиму Василишину, Тарасу Дідуху та Ростиславу Шийку. 24 жовтня це рішення погодив виконавчий комітет Львівської міської ради.

Таблиці будуть на таких вулицях:

  • Максиму Василишину – на фасаді ліцею № 66 Львівської міської ради на вул. Науковій, 92;
  • Тарасу Дідуху – на фасаді ліцею ім. Івана Пулюя Львівської міської ради на вул. І. Пулюя, 16;
  • Ростиславу Шийку – на фасаді ліцею міжнародних відносин ім. В. Стуса Львівської міської ради на вул. Повстанській, 14.

 

Зауважимо також, що 20 жовтня місто погодило встановлення ще кількох меморіальних таблиць – Тарасу Березюку, Назарію Пікулицькому, Миколі Панченку.

Читайте також: Як у Львові встановити меморіальну таблицю військовим, котрі загинули на війні і скільки це коштує

Нагадаємо, у Львові затвердили типовий взірець меморіальної таблиці для вшанування пам’яті захисників, які загинули в російсько-українській війні. Є два види таблиць: з оргскла і металу. Вартість таблиці, яка друкується на оргсклі та кріпиться на нержавіючі гвинти, – близько 6 тисяч грн. Вартість таблиці, яка висікається на металі, – близько 20 тисяч грн.

Про те, як встановити меморіальну таблицю читайте тут.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!