Хто експортує найбільше товарів на Львівщині. Рейтинг компаній

5358 0
Йдеться про компанії, що здійснювали оформлення товарів у зоні діяльності Львівської митниці.
Фото умовне/Unsplash

Фото умовне/Unsplash

У Департаменті економічної політики Львівської ОВА розповіли Tvoemisto.tv, які підприємства Львівської області експортували найбільше товарів у 2023 році. 

Йдеться про 10 підприємств, які впродовж 2023 року здійснювали оформлення товарів у митному режимі «експорт» у зоні діяльності Львівської митниці.

Рейтинг компаній:

  • ТзОВ «Леоні ваерінг систем УА ГМБХ»;

Компанію зареєстрували у 2002 році у с. Нежухів, що на Стрийщині. Власником підприємства є громадянин Австрії Штефан Пірер, а її основний та єдиний вид діяльності – виробництво електричного й електронного устатковання для автотранспортних засобів. Загальна виручка за 2023 рік становить понад 8,8 млрд грн. 

  • Приватне підприємство «Оліяр»;

Приватне підприємство Ірини Залізної, яке зареєстрували у 2003 році у Пустомитах. Основний вид діяльності компанії – виробництво олії та тваринних жирів. Загальна виручка ж – 8,1 млрд грн. 

  • ТзОВ «Радехівський цукор»;

Товариство, власником якого є Володимир Матківський. Його створили у 2009 році у с. Павлів, що у Червоноградському районі. Основна його діяльність – оптова торгівля цукром, шоколадом і кондитерськими виробами. Загальна виручка за 2023 рік – 10,6 млрд грн.

  • Приватне підприємство «Лан-оіл трейд»;

Львівське підприємство зареєстрованого у Швейцарії мільйонера  та власника мережі АЗС «ОККО» Віталія Антонова, яке створили у 2010 році. Виробництво олії та тваринних жирів є основним видом діяльності компанії, а загальна виручка за 2023 рік становила 2,8 млрд грн. 

  • ТзОВ «Свісс кроно»;

Компанія з Кам’янки-Бузької, яка належить громадянці Швейцарії Інес Каіндль-Бенес та яку створили у 2005 році. Займається виробництвом фанери, дерев'яних плит, панелей і шпону. Загальна виручка за 2023 рік становить 5,2 млрд грн.

  • ТзОВ «Сад агро трейд»;

Підпримєство сім’ї Барщовських (група «Т.Б. Фрут»), яке зареєстрували у 2010 році у Братковичах, що Городоччині. Займається неспеціалізованою оптовою торгівлею та вирощуванням зернових, бобових та олійних культур. Загальна виручка за 2023 рік – 1,8 млрд грн. 

  • ТзОВ «Софро»;

Компанія Володимира Сізика та Святослава Грабіліна, яку заснували у 2008 році у Жвирці, що на Червоноградщині. Основний рід діяльності – виробництво меблів, що у 2023 році принесло компанії 1,1 млрд грн. 

  • ТзОВ «Мебель-сервіс»;

Товариство Юрія Лящука, яке зареєстрували у 1998 році у Радехові. Його основний рід діяльності – виробництво меблів. Загальна виручка ж за 2023 рік становила 1.7 млрд грн. 

  • Приватне АТ «Компанія ензим»;

Акціонерне товариство Олени та Ростислава Вовків, яке зареєстрували у 1994 році у Львові. Основний рід діяльності – виробництво інших харчових продуктів, а також виробництво маргарину і подібних харчових жирів. Загальна виручка за 2023 рік – 1,8 млрд грн. 

  • ТзОВ «Кормотех».

Ще одна компанія, що належить родині Вовк. Її зареєстрували у 2003 році у Прилбичах, що на Яворівщині. Займається вона виробництвом готових кормів для домашніх тварин, загальна виручка з чого за 2023 рік становила 4,4 млрд грн. 

Читайте також: Рейтинг громад області, які сплачують найбільше податків

Нагадаємо, що Tvoemisto.tv також отримало інформацію щодо підприємств, які сплатили найбільше податків за 2023 рік. Ознайомитись з переліком – за посиланням

 Володимир Федорович

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!