Що зміниться для львів’ян у листопаді. Підсумки доби

578 0
Нині, 30 жовтня, та 980 доба героїчного спротиву агресії рф.
Фото: Твоє місто

Фото: Твоє місто

Акцент дня: На Львів чекає хаотична забудова? В Асоціації забудовників прокоментували рішення суду. Представник асоціації у коментарі «Твоєму місту» пояснив, що Історико-архітектурний опорний план ніхто не скасовував – рішення, за його словами, стосується надання правової оцінки законності дій Мінкульту.

Читайте також: Що зміниться для львів'ян з листопада. Пояснення. Зокрема, воєнний стан і мобілізація, нові правила бронюваня, вилучення з обігу банкнот, обмеження швидкості на дорогах, резиденція святого Миколая та початок посту.

Ситуація на фронті: За даними Генштабу, за добу відбулося 158 бойових зіткнень. Ситуація на Куп’янському та Курахівському напрямках залишається напруженою – ворог зосереджує там основні наступальні зусилля, 22 та 42 штурмові дії. Окрім того, окупанти активно атакують на Сіверському та Покровському напрямках.

Держава-терорист завдала двох ракетних ударів двома ракетами, 57 авіаударів, скинувши при цьому 101 КАБ. Окрім того, загарбники задіяли для ударів 539 дронів-камікадзе та здійснили близько 3000 обстрілів по позиціях наших військ і населених пунктах.

Читайте також: Рада підтримала продовження воєнного стану та мобілізації. Це було 13 голосування за воєнний стан.

Та: Україна мобілізує додатково 160 тисяч осіб, – РНБО. Це дозволить укомплектувати частини на 85%.

А також: Нові правила бронювання: які зміни уряд може запровадити. Технології дозволили громадянам легше отримувати бронювання, що, в свою чергу, вплинуло на мобілізаційні показники.

Ключові події

1. Узимку Україна збільшить імпорт електроенергії з ЄС. Це рішення покращить стійкість української енергосистеми до російських атак.

Читайте також: Опалювальний сезон на Львівщині. Скільки громад отримують тепло. Самбірська, Жовківська, Дрогобицька, Бориславська та Стрийська громади розпочали опалювальний сезон для всіх споживачів, в тому числі для населення.

На цю ж тему: З 30 жовтня в Києві почнуть підключати опалення. Для повного запуску системи опалення необхідно близько 7 днів;

2. «Не зносити пам’ятник Пушкіну». Директорка Центру міської історії у Львові відповіла, чому підписала звернення. Директорка Софія Дяк зауважила, що «не поділяє занепокоєнь про те, що такий лист шкодить Україні міжнародно».

Читайте також: В Києві готуються знести пам'ятники Булгакову і Ахматовій. Рішення має підтримати Київрада.

Та:Депутати погодили Національний мультипредметний тест у 2025 році. Державну підсумкову атестацію у 4, 9 та 11 класах відновлювати не будуть;

3. Одну з найдовших вулиць Львова реорганізують. Яких змін чекати. Серед ключових змін – запровадження пріоритету громадського транспорту.

Читайте також: У центрі Львова розпочали ремонт однієї з вулиць. Він триватиме орієнтовно до 1 листопада.

На цю ж тему: У Львові перед онкоцентром розпочинають ремонт дороги. Буде ускладнений рух транспорту.

А також: Шляхопровід біля метро "Дарниця" реконструюють за майже 440 млн гривень. Роботи мають бути виконані до 31 грудня 2026 року;

4. У пункті пропуску на Львівщині відкрили кімнату матері і дитини.

Читайте також: Скільки ще працюватимуть літні майданчики у Львові. До 1 листопада мають бути усі демонтовані.

Та: Занедбане укриття для 700 осіб у Львові мають відремонтувати. Його балансоутримувачем є Фонд державного майна України;

5. У Львові 1 листопада запрацює резиденція Святого Миколая. До резиденції уже надійшло дві тисячі листів від дітей з усієї України.

Читайте також: На Львівщині збудують книжкову фабрику. Її планують звести вже до кінця 2025.

Погода: Погода у листопаді. Що прогнозують львівські синоптики на останній місяць осені. Температури 1 листопада будуть ще комфортні: вночі 3 – 8° тепла, вдень 11 - 16° тепла. У подальшому ж стовпчики термометрів вночі опускатимуться до 3 – 4° морозу, вдень прогнозується максимум 7 – 13° тепла.

Слава Україні. Гарного Вам дня!


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!