«Де абонементи у божевільню?» Львів’яни обурені, чому діти вчаться онлайн

7715 0
Більшість матерів просять дозволити навчатися офлайн хоча б учнів початкової школи.
Фото: reaction.org.ua

Фото: reaction.org.ua

Від сьогодні, 1 листопада, львівські школярі перейшли на дистанційну форму навчання. Це стосується і початкових, і старших класів. Очно працюватимуть тільки садочки. І це, не зважаючи на те, що у львівських школах відсоток вакцинованих вчителів становить 90,1%, у садочках – 81,6%, а у тих, хто працює у позашкіллі – 90,8%. Чотири школи мають стовідсоткову вакцинацію, проте й вони перейшли на дистанційне навчання.

Читайте також: Садовий пояснив, чому у Львові школярів відправили вчитися онлайн

Така ситуація дуже обурила львівських батьків, адже наприкінці вересня початковим школам обіцяли, що дозволять працювати за будь-якого рівня епіднебезпеки, оскільки ці діти потребують безпосереднього контакту з вихователем чи викладачем. Та й вчителі почали більш масово вакцинуватись, щоб мати змогу працювати у школах.

«Збережу собі до особистих хронік. Тепер у нас флейта онлайн. Поруч математика онлайн. Підкажіть, де видають абонементи в божевільню? До сімейної запис на кілька тижнів вперед закритий. Ну а що, балет онлайн ми вже досвід маємо, для різноманіття можемо і дистанційну флейту спробувати», – написала Мар’яна Кузько.

«Навіщо тоді заставляли вчителів вакцинуватися? Щоб зараз все закрити? Чарку до свята і всі алкомаркети закрийте! Школа має працювати у будь-якій зоні!», – написала Світлана Чирка.

«Якщо в школі нема випадків, для чого переводити всіх на дистанційне? Плюс вчителів всіх заставляли вакцинуватися, щоб потім все рівно все закрити!», – обурюється Оксана Волковецька.

Читайте також: «Посидіть дома, почитайте книжку». Андрій Садовий про нові обмеження у Львові

«Школа вже два тижні на канікулах, чомусь кількість хворих росте, то може закрийте Форум, Вікторію Гарденс і т.д. Усі збіговиська. А діти хай виходять на навчання! Не обіднієте!», – каже Ольга Ільницька.

Чимало батьків невдоволені ситуацією із переведенням на дистанційне навчання і просять, аби очно дозволити хоча б навчатися дітям початкових класів.

«Це жах. Хоч би 1-4 класи вчились», – каже Маріанна Опока.

«Яке то навчання для початкової школи? Суцільний стрес для тих дітей!», – підтримує Валентина Карнідал-Коротун.

Читайте також: Чому у Львові дітям початкових класів не дозволяють повернутися за парти. Пояснення

Чимало містян роздратовані тим, що через рішення міста закрити школи на карантин і відправити усіх на дистанційне навчання, страждають і діти, і батьки, які не мають змоги вийти на роботу.

«А як дитина має вчитися дистанційному початковій школі сама? Правильно, треба щоб присутній був хтось із батьків. А якщо батьки працюють? Якщо в сім'Ї обидвоє батьків працюють», – написала Ірина Романська.

Дехто припускає, що переведення на онлайн-навчання може бути пов’язане із опалювальним сезоном та новими тарифами на газ.

Читайте також: Львів закриває школи, ресторани продовжать працювати в червоній зоні

«Це усе у зв'язку з початком опалювального сезону і ковідом. Для чого заставили вакцинуватись вчителів? Нехай працюючим батькам оплачують вчительську зарплату!!», – каже Іра Мартинишин.

«Так питання захворюваності чи вартості газу? Якщо захворювання, то для чого штрафували та шантажували школи, щоб вчителі вакцинувалася? Немає слів. З ким ті діти мають вдома сидіти?», – написала Іра Мартинишин.

Є й такі львів’яни, які підтримують закриття шкіл через підвищений рівень захворюваності на коронавірус.

«Враховуючи ситуацію з захворюванням, виправдано», – написала Надія Дзеньдзюра.

«Підтримую рішення! Нема чого наражати дітей на небезпеку, особливо маленьких. Діти також хворіють і тяжко переносять вірус», – веде Христина Поліщук.
 

Ексклюзивне інтерв’ю для Tvoemisto.tv з міським головою Львова Андрієм Садовим про те, чому львівських школярів відправили на канікули і дистанційне навчання та чи буде у Львові повний локдаун, читайте у матеріалі

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!