Скільки підприємств Львівщини були прибутковими та збитковими. Статистика за 2023 рік

684 0
Прибутковий фінансовий результат підприємств Львівської області становив 52,3 млрд грн.
Фото умовне/24 канал

Фото умовне/24 канал

Понад 73% підприємств Львівщини отримали прибутки за 2023 рік. Натомість 26,8% – зазнали збитків. Про це Tvoemisto.tv повідомили у Головному управлінні статистики Львівської області. 

Загалом, прибутковий фінансовий результат усіх підприємств Львівської області становив 52,3 млрд грн. Більше половини з них припадає на середній бізнес – 54,4%, 24,7% – на великий бізнес, а на малий – 20,9%.

Сума усіх прибутків у області, у порівнянні з 2022 роком, зросла на 42,6%. Також рівень збитковості підприємств Львівщини знизився на 38,3%. Найбільшою була частка збиткових малих підприємств (27,2%), серед великих підприємств збитковими були 10,5%, середніх – 19,8%.

Щодо сегментів бізнесу, то найбільш прибутковими були підприємства оптової та роздрібної торгівлі (20,3 млрд грн), промисловості (15,6 млрд грн), операцій з нерухомим майном (7,7 млрд грн).

Натомість найбільш збитковий фінансовий результат у 2023 рік показали підприємства мистецтва, спорту, розваг та відпочинку (240,3 млн грн), що здійснюють діяльність у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування (31,9 млн грн) та освіти (13,4 млн.грн).

Серед усіх районів області найбільш фінансово успішними були підприємства Львівського (30,5 млрд грн) та Стрийського (15,5 млрд грн) районів. Підприємства Дрогобицького району зазнали 23,6 млн.грн збиткового фінансового результату. 

Нагадаємо, що за перше півріччя 2024 року в Україні закрили майже 92 тис. ФОПів, що на 54% більше, аніж за аналогічний період минулого року. Детальні підсумки першого півріччя – за посиланням.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!