![Фото: Львівська ОВА](/media/gallery/full/1/2/123245342313.jpg)
Фото: Львівська ОВА
Спортсмен зі Львівщини Станіслав Горуна став бронзовим призером Чемпіонату Європи з карате. Про це повідомила пресслужба управління молоді та спорту Львівської ОВА.
«Спортсмен зі Львівщини Станіслав Горуна посів третє місце саме в командних змаганнях з розділу карате – куміте. Разом з ним виступали Андрій Заплітний (Чернівецька область), Валерій Чоботар (Чернівецька область), Андрій Торошанко (Київ), Різван Талібов (Чернівецька область), Валерій Сонних (Київ), Костянтин Цимбал (Київ)», – йдеться у повідомленні.
Чемпіонат Європи з карате серед дорослих відбувся з 5 по 14 травня в Хорватії у місті Задар. У заході взяли участь 578 спортсменів з 51 команди Європи.
Окрім того, українці здобули пряму ліцензію на перший командний Чемпіонат світу з карате, який відбудеться з 22 по 24 листопада в Памплоні (Іспанія).
Нагадаємо, що двоє спортсменів зі Львівщини здобули чемпіонство Європи з паармрестлінгу.
___________________________________________________________________________________________________
Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.
Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми – про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.