Київ

Стало відомо, коли на станціях метро з’являться назви «Звіринецька» і «Площа Українських Героїв» новими шрифтами

2222 0
Наразі триває запис нових аудіооголошень для рухомого складу українською та англійською мовами, а також оформлення карти метро
Фото: Богдан Гдаль

Фото: Богдан Гдаль

КП «Київський метрополітен» виконує необхідні організаційно-технічні заходи з перейменування станцій метро «Звіринецька» і «Площа Українських Героїв». Попередньо роботи триватимуть до кінця вересня цього року. Про це повідомляється на сторінці КП у facebook.

«Сьогодні на підприємстві відбулася зустріч з автором цих шрифтів Богданом Гдалем. Богдан Гдаль – шрифтовий дизайнер, який за власної ініціативи розпочав роботу над створенням нових написів для станцій на початку цього року. Ідею митця підтримали архітектори перейменованих станцій та надали всі необхідні погодження», - йдеться у повідомленні.

Наразі на станціях триває процес заміни інформаційних покажчиків і вивісок, які вже бачать пасажири. Зокрема, на станціях можна зустріти нові назви на вхідних групах, на покажчиках напрямку руху поїздів та інформаційних стендах.

Пасажири бачитимуть зміни поступово, оскільки це тривалий процес і більшість робіт виконується вночі. Наразі триває запис нових аудіооголошень для рухомого складу українською та англійською мовами, а також оформлення карти метро.

Нагадаємо, що у травні цього року Київрада підтримала рішення з перейменування станцій «Площа Льва Толстого» на «Площу Українських Героїв» та «Дружби Народів» на «Звіринецьку».

Нагадаємо, раніше Графічний дизайнер Богдан Гдаль представив один з варіантів дизайну нової назви для станції метро «Дружби народів», яку перейменували на «Звіринецьку». Він створив дизайн літер нової назви на основі в'язевих настінних розписів в Трапезній церкві Києво-Печерської Лаври. Також художник презентував дизайн нового напису для станції метро «Площа Українських Героїв», яка раніше носила назву «Площа Льва Толстого».

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні новини Києва, підписуйтеся на наші Facebook та Telegram.

«Твоє місто. Київ» – сучасне незалежне медіа європейської столиці. Ми пишемо про міську культуру, урбаністику, інфраструктуру, бізнес та людей, які змінюють місто на краще.

 

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!