
Фото: Іван Станіславський, Твоє Місто
Упродовж цьогорічного сезону пластових таборів Львівська область приймає рекордну кількість таборовиків, а саме близько 2500 юнаків та юначок, новаків та новачок. Про це повідомили в управлінні молоді та спорту ЛОДА.
Загалом на Львівщині цього року відбудеться понад 70 таборів. До їх організації залучені більше 100 пластових виховників. Проведення 14 таборів підтримав Львівський обласний пластовий центр.
У таборах молодь вчитиметься жити серед природи: ночувати в наметах, готувати їсти на відкритому вогні, розбиратися в картах, будувати таборові споруди без жодного цвяху, вивчати флору та фауну території таборування.
Читайте також: У Львові урочисто пройшов День першої Пластової присяги
У програмах таборів і звичні заняття з надання першої медичної допомоги, картографії, куховарення. Виховники ввели також і нові гуртки, а саме зброєзнавство та управління дронами. Додатково розповідають про ораторське мистецтво, тайм-менеджмент, психологію.
Нагадаємо, що у 2023 році львівський осереок Пласту проведе 53 літні табори для понад 1800 пластунів. У Пласті організовують табори для виховних вікових категорій пластової молоді.
Для довідки
Табір – це щорічна практична частина пластування. Під час нього діти вирушають на природу, ночують в наметах, гріються біля ватри, готують їсти на польовій кухні, змагаються та багато навчаються. Це своєрідний підсумок пластування: до нього діти готуються протягом року, відвідуючи щотижневі заняття (сходини). Пластові табори сприяють розвитку навичок практичного пластування та роботи в команді для молоді. На них діти отримують всебічний розвиток, який робить пластунів майбутніми лідерами.
___________________________________________________________________________________________________
Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.
Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми – про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.