Київ

У Броварах планують створити меморіал на честь загиблих військових. Візуалізації

629 0
Попередньо, меморіал хочуть розмістити в парку «Перемога».

У Броварах на Київщині планують створити меморіальний комплекс на честь загиблих військових. Про це повідомляє міський голова Ігор Сапожко.

«Зразу зазначу – це проєкт, концепція, попередня ідея, яку в обовʼязковому порядку погодять з родинами наших загиблих захисників», – каже Сапожко і додає, що тільки їхнє слово буде вагомим і підсумковим, а їхні зауваження та пропозиції врахують і реалізують.

Цей проєкт має «звʼязати» між собою найвищий державний прапор у Київській області з меморіалом на пагорбі біля озера. Концепція також передбачає іменні дзвоники памʼяті.

У місті Бровари під Києвом активісти зрізали частину букви «И» у назві міста на стелі «ЯБРОВАРИ», таким чином висловивши прагнення до повернення місту історичної назви "Броварі". До слова, відповідне рішення ухвалив парламентський комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування. Остаточне рішення щодо перейменування міста народні депутати голосуватимуть на сесії Верховної Ради.

___________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні новини Києва, підписуйтеся на наші Facebook та Telegram.

«Твоє місто. Київ» – сучасне незалежне медіа європейської столиці. Ми пишемо про міську культуру, урбаністику, інфраструктуру, бізнес та людей, які змінюють місто на краще.

 Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!