У Львівському перинатальному центрі планують створити симуляційно-тренінговий центр

589 0
Створення навчального простору надасть можливість відпрацювати дії при патологіях, що важко зустріти у повсякденній лікарській практиці.
фото перинатального центру

фото перинатального центру

У Львівському обласному перинатальному центрі планують створити симуляційно-тренінговий центр. Створення такого навчального простору стане можливістю відпрацювати дії при патологіях, що важко зустріти у повсякденній лікарській практиці. Про це повідомила Львівська облрада. 

Йдеться про створення медичного симуляційно-тренінгового центру на базі установи, зокрема про напрямок неонатології та перспективи облаштування майбутнього навчального простору неонатологічними тренажерами і симуляторами.

«Створення симуляційно-тренінгового центру для лікарів-інтернів та практикуючих лікарів є вимогою часу і вкрай необхідним кроком задля покращення якості надання перинатальної медичної допомоги через відпрацювання практичних навичок на різноманітних тренажерах та віртуальних симуляторах без ризику для пацієнта», – зазначила Марія Малачинська.

Читайте також: Скільки осіб працює у Львівському перинатальному центрі та яку зарплату отримують

Окрім того, як зауважили у Львівському обласному перинатальному центрі, створення такого навчального простору стане унікальною можливістю відпрацювати дії при патологіях, що важко зустріти у повсякденній лікарській практиці. Зокрема, розвинути впевненість під час перших самостійних маніпуляціях, виконувати відпрацювання навичок необмежену кількість разів. Важливо, що лікарі матимуть змогу об’єктивно оцінити досягнутий рівень майстерності та відпрацювати командний підхід до надання медичної допомоги.

Про те, чи під час війни відбуваються партнерські пологи; який середній вік жінок, котрі народжують; скільки пар є безплідними; чи варто вносити додаткову плату за пологи та як вдалося створити в укритті перинатальний центр у мініатюрі читайте у матеріалі за посиланням.

_____________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!