У Львові дискутуватимуть про розвиток району Рясне. Де подивитися?

2367 0
Про перспективи розвитку Рясного, проблеми мешканців та практичні методи їх вирішення говоритимуть 14-го листопада під час зустрічі, організованою дискусійною платформою Tvoemisto.tv «Твоє місто Львів».

Учасниками дискусії будуть представники Шевченківської районної адміністрації, активні мешканці Рясне-1 та Рясне-2, управління транспорту та зв’язку ЛМР, управління культури та управління екології, депутати ЛМР, урбаністи.

Також усі охочі мають змогу надіслати свої запитання чи коментарі в режимі онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста». Трансляція наживо розпочнеться 14 листопада  о 12:00 на сайті: http://tvoemisto.tv/on-line/.

Читайте також: 10 громадських проектів, які найбільше підтримують львів'яни

Більше про дискусійну платформу та попередні зустрічі можете переглянути за посиланням: http://tvoemisto.tv/debates/

Нагадаємо, під час попередньої дискусії про розвиток районів Львова, що відбулася 26 вересня, учасники розмірковували про майбутнє Сихова, повідомили про перетворення гімназії Шептицьких на школу європейського зразка та розповіли про театр, відкритий для мешканців району.

Опублікувала Людмила Рубцова


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!