У Львові проведуть Годину Землі. Як долучитися

2164 0
Захисники природи закликають на 60 хвилин вимкнути зайве освітлення та електроприлади.
Фото: УНН

Фото: УНН

24 березня Львів приєднається  до однієї з наймасовіших екологічних акцій у світі -- Години Землі. Традиційно о 20:30 на одну годину символічно у приватних помешканнях та в установах вимикають зайве освітлення та електроприлади, щоби зберегти природні ресурси та зупинити зміни клімату. Ініціатором заходу є Всесвітній фонд дикої природи (WWF).

«Година землі - це гарна нагода відновити зв’язок з природою, замислитись над особистим впливом на довкілля. Багато людей вважає, що саме сміття найбільше шкодить природі. Так, але це лише вершина айсбергу. Адже для вироблення речей й вирощування їжі, величезні природні території вилучаються з природи під поля та добувні кар’єри, вирубуються ліси», -- розповіла прес-службі Львівської міської ради представник WWF в Україні Ірина Миронова.

Читайте також: «Година Землі». Львів'ян закликають вимкнути вдома електричні пристрої

За її словами,  саме втрата землі та зміна клімату є основними причинами втрати біорізноманіття. Згідно зі звітом WWF «Жива Планета» 2016», за останні 50 років втрачено 58% чисельності популяцій хребетних тварин світу.

«Тож коли ми змінюємо свої звички на менш «сміттєінтенсивні», ми зменшуємо загальне навантаження на природу», - наголосила Ірина Миронова..  

Годину Землі започаткували в Сіднеї у 2007 році, коли 2 мільйони людей вимкнули світло у своїх домівках. Минулий 2017 рік побив усі рекорди – до кампанії приєдналися понад 7000 міст у 187 країнах. Минулого року до Години Землі приєдналися понад 50 міст і містечок України.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!