У Львові розкажуть, як стати переможцем Громадського бюджету. Де подивитися

2033 0
Про секрети успіху проектів-переможців Громадського бюджету Львова, а також про те, що завадило перемогти іншим.
САЙТ ГРОМАДСЬКОГО БЮДЖЕТУ ЛЬВОВА

САЙТ ГРОМАДСЬКОГО БЮДЖЕТУ ЛЬВОВА

У середу, 15 травня, у студії медіа-хабу «Твоє місто» відбудеться черговий ефір з циклу «Твій бюджет участі». Під час дискусії говоритимуть про те, як виникали, подавалися і перемагали проекти Громадського бюджету Львова у Личаківському районі.

Про що розкажуть:

  • як готувати проект, презентувати його і переконати громаду його підтримати;
  • успіхи та невдачі — що важливо врахувати в підготовці та реалізації проекту;
  • складнощі підготовки і реалізації проекту;
  • чому проект не набирає достатньої кількості голосів і як цьому можна зарадити.

 

Хто візьме участь:

Учасниками ефіру будуть автори проектів-переможців, що реалізувались у Личаківському районі, і тих проектів, які не набрали достатньої кількості голосів громади, а також ті, хто відповідав за реалізацію проектів-переможців.

Зокрема, будуть представники проектів:

Також до дискусії долучиться начальник управління «Секретаріат ради» Юрій Лукашевський.

Де подивитися:

Пряма трансляція з студії медіа-хабу «Твоє Місто» почнеться 15 травня орієнтовно о 14:00. Дивитися її можна на сайтіFacebook-сторінці та YouTube-каналі.

Що таке Громадський бюджет?

Громадський бюджет (бюджет участі або ж бюджет міських ініціатив) — це частина коштів міського бюджету, яку мешканці міста витрачають на міські ініціативи на свій розсуд. Вибір проектів відбувається шляхом голосування громади. Результати голосування мають пряму дію.

Будь-який житель може подати проект, пов’язаний з покращенням життя в місті, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і спостерігати за тим, як його проект реалізують у межах бюджету. Платформа «Громадський проект Львова» дозволяє брати участь в конкурсі, не виходячи з дому: заявку можна подати online і відслідковувати долю проекту прямо на сайті.

Реалізація цього проекту здійснена за підтримки управління «Секретаріат Ради» Львівської міської ради


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!