У Львові центр для молоді з особливими потребами запрошує волонтерів

2727 0
Навчально-реабілітаційний центр «Джерело» запрошує учнів старших класів, студентів, фахівців та усіх небайдужих стати волонтерами Центру та приятелями дітей та молоді з особливими потребами.
фото: maidan.org.ua

фото: maidan.org.ua

«Незабаром розпочнеться літня пора року, під час якої наші вихованці мають  більше прогулянок, виїздів та таборів. Ми запрошуємо усіх стати волонтерами «Джерела», поділитись своїми вміннями, знаннями та теплом, знайти нових друзів, стати частиною великої спільноти. До речі, багато спеціалістів, які зараз працюють у Джерелі, прийшли сюди вперше саме як волонтери», – зазначила  директор Центру  Анна Гайдучок.

Волонтерити можна у кількох напрямках.  Зокрема, допомога потрібна:

- у проведенні  гуртків та занять  для дітей та молоді  з особливими потребами, під час прогулянок, літніх виїздів та таборів;

- в поширенні інформації (фото, відеозйомки, поширення друкованих матеріалів).

Читайте також: «Я просто дякую Богу за кожен день»: львів’янин про аутизм, дружбу та роботу

Щоб приєднатися  до дружньої команди волонтерів  «Джерела», потрібно  зателефонувати   за номером 098 284 21 23 або прийти у Навчально-реабілітаційний центр «Джерело» за адресою: м. Львів, проспект Червоної Калини, 86a.

Довідка: Навчально-реабілітаційний центр «Джерело» - це благодійна установа, яка надає освітньо - реабілітаційні послуги для дітей та молоді з особливими потребами і дітей з групи ризику.

Всі послуги Центру – безкоштовні.

Протягом понад 22 років діяльності  у «Джерелі» отримали послуги близько 5 тисяч дітей та молоді з особливими потребами.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!