Ілюстративне фото Львова / Eduard Kiiko
На вулиці Лановій, 5А у Львові не дозволили реконструювати індивідуальний житловий будинок, а у Винниках відмовили в будівництві нежитлової комерційної споруди. Про це 18 жовтня повідомив головний архітектор Львова Антон Коломєйцев під час засідання виконкому Львівської міської ради.
В першому випадку йдеться про перевищення відсотка забудови.
«На сьогодні будинок за цією адресою вже є дуже великим і він розташований близько до червоних ліній на вузькій вулиці, що веде в район Під Голоском. Також там є питання до існуючих пожежних розривів. Можна буде це рішення виносити в разі звернення на містобудівну раду і розглядати з точки зору відсотка забудови. Але зараз ми фіксуємо невідповідність містобудівній документації в зоні Ж-1», – сказав архітектор.
Щодо другого – у Винниках Львівської міської громади планували звести магазини на вул. Кільцевій поруч з житловою забудовою.
Антон Коломєйцев зазначив, що ці споруди були сформовані згідно з детальним планом території, який розробили на цю ділянку і прийняли ще до приєднання міста до Львівської громади.
«Ми готові давати позитивний висновок, проте тут перевищено деякі показники, відносно зазначених у детальному плані території. Як наслідок, маємо невідповідність містобудівній документації. В разі коригування показників, будемо розглядати знову цю пропозицію для позитивного висновку».
Читайте також: Спочатку вулиця – потім ЖК. Як хочуть забудувати територію біля Львівського аеропорту
Нагадаємо, що у місті дозволили реконструювати нежитлові приміщення першого поверху будівлі на вул. Богдана Хмельницького, 74, навпроти станції «Підзамче». Цей історичний будинок не є пам’яткою, але він цінний.
Софія Шавранська
Візуалізація з сайту ЛМР
___________________________________________________________________________________________________
Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.
Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми – про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.