У Міноборони розповіли, скільки жінок служить у ЗСУ

644 0
На цивільних посадах у ЗСУ служить близько 19 тис. жінок.
Фото: Shutterstock

Фото: Shutterstock

Станом на червень 2024 року в Збройни силах України служить понад 67 тис. жінок. Близько 19 тис. – на цивільних посада. Про це повідомила заступниця Міністра оборони України Наталія Калмикова. 

Чиновниця розповіла, що кількість жінок у війську розпочала інтенсивно зростати ще у 2014 році. Тому вже у 2018 році жінки отримали право обіймати високі посади на законодавчому рівні. 

«На жаль, в нас досі спостерігається проблема з просуванням жінок по службі і ми зараз шукаємо шляхів регулювати це для того, щоб жінки, які хочуть будувати кар’єру в Збройних силах, мали цю можливість», – зауважила заступниця міністра.

Читайте також: Уперше в історії в ЗСУ почали видавати жіночу військову форму

Нагадаємо, що з 18 травня набув чинності Закон про мобілізацію, зміни в якому стосуються і жінок. Детальніше – за посиланням.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!