
Фото: Христина Гоголь
У лікарні Святого Луки у Львові бракує медичного персоналу. Про це в інтерв’ю «Твоєму місту» повідомив головний лікар медзакладу Василь Трунквальтер.
Він зазначив, що у закладі наразі працює 777 осіб, серед яких близько 150 лікарів і 250 медичних сестер. Решта персоналу – це молодший медичний, допоміжний та обслуговувальний персонал, зокрема клінінгові працівники.
Проте наразі лікарня відчуває суттєву нестачу кадрів. Особливо гостро бракує медичних сестер, допоміжного персоналу, працівників для догляду за пацієнтами та реабілітації. Також є потреба у фахівцях для господарського відділу, зокрема електриках і сантехніках.
За словами Василя Трунквальтера, проблема дефіциту медичних працівників є актуальною у всьому світі, проте в Україні вона загострилася через війну.
«Ця проблема так званого кадрового голоду виражена в усьому світі. Ми з нею також стикнулися. Але в нас війна, триває мобілізація. Тому не маємо змоги взяти заміну з ринку праці, бо кваліфіковані спеціалісти теж або мобілізовані, або задіяні в інших закладах, частина їх виїхала за кордон. Незважаючи на те, що Львів прийняв багато внутрішньо переміщених осіб, це додало в кількості пацієнтів, але не додало в кадровому ресурсі», - каже він.
Читайте також: У Львові таки реорганізують першу поліклініку в центрі міста
Нагадаємо, що минулого тижня львів'янам показали оновлений фасад лікарні Святого Луки – відомої в народі як 8-ма лікарня на вулиці Навроцького, 23. Що відбувається за фасадом, які ще зміни впроваджують, які проблеми лишаються, «Твоє місто» розпитало головного лікаря медзакладу Василя Трунквальтера, який очолює лікарню з кінця 2020 року. Детальніше у матеріалі.
___________________________________________________________________________________________________
Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.
Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми – про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.