Вихователька, яка нібито побила дитину у Львові, більше не працює. Деталі ситуації

1612 0
Йдеться про асистентку вчителя початкової школи «Малюк». Вона пішла з посади за власним бажанням.
ФОТО З ФЕЙБСУК/МАРІЯ ЦИМБАЛІСТА

ФОТО З ФЕЙБСУК/МАРІЯ ЦИМБАЛІСТА

У середу, 19 червня, у Львові на пішохідному переході на Володимира Великого сталася ситуація. коли вихователька, яка супроводжувала групу дітей, нібито побила дитину. Інцидент стався в початковій школі «Малюк» Львівської міської ради. У коментарі Tvoemisto.tv директорка школи Оксана Росипська повідомила деталі цієї ситуації та розповіла, чим усе закінчилося. 

За її словами, у цей день діти з вчителями поверталися з дозвілля. Група рухалася пішохідним переходом: попереду та посередині були вчителі, а позаду йшла асистентка вчителя з хлопчиком з особливими потребами за руку. У інші дні ця дитина має приватну асистентку, яка весь час біля нього, проте цього дня її не було через погане самопочуття. 

«Коли вони вже завершували переходити дорогу, хлопчик намагався відірватися від асистентки та вкусив її. Вийшла штовханина, збоку це могло виглядати по-різному. Мене там не було, відео, як це відбувалося, я не бачила. Це все зі слів дітей та вчителів. Можливо, хлопчик боявся переходити дорогу. За словами однієї з вчительок, раніше він теж боявся, але вона його обнімала і вони разом це робили. Тож цього разу, коли вона почула його крик, вона підійшла до нього, але потрапила вже на той момент, коли з'явилася очевидиця, яка казала не бити дитину», – розповіла Оксана Росипська.

Читайте також: У Львові на вулиці вихователька побила дитину 

Директорка зазначила, що збоку це могло виглядати так, ніби асистентка вдарила дитину. Батьки інших дітей також повідомили, що за словами їхніх дітей, це справді схоже було на штовханину.

«Асистентка вчителя намагалась відірватися від хлопчика, який її вкусив. Проте ми не можемо довести, хто правий, а хто ні. Ця асистентка більше в нас не працює, вона вирішила піти за власним бажанням. Тепер в нас новий асистент вчителя».

Оксана Росипська запевнила, що у школі попрацювали з практичним психологом. Зокрема, зустрічались з мамою хлопчика та очевидицею події, яка поширила цю ситуацію у Фейсбук. Ситуацію з усіма обговорили та все з'ясували.

Директорка додала, що тепер уже колишня асистентка є переселенкою з Київської області та працювала в школі з 2023 року. За її словами, вона спокійна та врівноважена, теж виховує дитину з проблемами зі здоров'ям, а її чоловік воює.

Нагадаємо, свідком ситуації стала Марія Цимбаліста, яка поширила допис про це у Фейсбук. З її слів, група дітей з трьома вчителями переходили дорогу по вул. Володимира Великого. На пішохідному переході вчителька почала інтенсивно бити рукою хлопчика по обличчю, по носі. Інша згодом його почала сіпати за руки і одяг. Дитина в це момент плакала.

Юлія Кметик

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!