Як на Львівщині формують та надсилають повістки

2536 0
Повістка може бути вручена особисто або надіслана поштою.
Фото: armyinform

Фото: armyinform

Виклик громадян до районних (міських) ТЦК СП або їх відділів, розвідувальних органів, Центрального управління або регіональних органів СБУ здійснюється шляхом вручення чи надсилання повістки. Повістка формується за допомогою Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов’язаних та резервістів або заповнюється представником територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Про це повідомив керівник апарату Львівської ОВА Тарас Грень.

Повістки мають право вручати:

  • Представники ТЦК СП в межах їх адміністративної території.
  • Представники структурних підрозділів районних і міських держадміністрацій.
  • Виконавчі органи сільських, селищних, міських та районних рад.
  • Представники підприємств, установ і організацій на своїх територіях.
  • Представники розвідувальних органів та СБУ по всій території України.
     

Повістка може бути вручена особисто або надіслана поштою. У разі надсилання поштою підтвердженням буде день отримання або відмова від отримання поштового відправлення.

«Процес формування і надсилання повісток на Львівщині є ретельно організованим і відповідає всім вимогам законодавства. Наші представники мають чіткі інструкції щодо вручення повісток, і громадяни можуть бути впевнені, що їх права будуть дотримані. Ми працюємо для забезпечення безпеки та оборони нашої держави», — підсумував Тарас Грень.

Деталі

Якщо ж повістку вручили особисто, то вона вважатиметься виданою, якщо: 

  • резервіст або військовозобов’язаний поставить особистий підпис про отримання повістки;

  • за наявності відеозапису вручення повістки або ознайомлення з її змістом, зокрема відео доведення акта відмови від отримання повістки

  • за наявності відеозапису відмови резервіста або військовозобов’язаного у спілкуванні з особою, уповноваженою вручати повістки.

Окрім того, надсилати повістки зможуть і поштою. У цьому випадку її вважатимуть врученою, якщо: 

  • її отримає громадянин, підтвердженням чого буде інформація поштового оператора;

  • у поштовому повідомленні відмітять, що людина відмовилася отримати поштове відправлення з повісткою;

  • поставлять відмітку про відсутність громадянина за адресою місця проживання незалежно від того, чи оновлювала людина свої дані про місце проживання в ТЦК.

У будь-якій повістці мають бути вказані: прізвище, ім’я та по батькові, рік народження та адреса проживання військовозобов’язаного, вид повістки, дата, час та адреса куди необхідно з’явитися, уточнення щодо необхідних документів, назва органу, печатка, підпис, прізвище, ім’я та по батькові начальника РТЦК та СП.

Зазначимо, після отримання повістки військовозобов’язані можуть звернутися до рекрутингового центру, а не тільки в ТЦК і СП. Як повідомив в інтерв'ю «Твоєму місту» уповноважений представник Міністерства оборони України з питань рекрутингу Олексій Бежевець, якщо людина вже отримала повістку, то вона може прийти в рекрутинговий центр і самостійно обрати для себе вакансію і бригаду. Детальніше за посиланням.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!