В аудиторіях або в змішаному форматі. Як почнуть навчальний рік львівські університети

4838 0
Львівські студенти здебільшого навчатимуться в очному форматі.
фото умовне

фото умовне

Керівники закладів вищої освіти можуть самостійно визначати формат навчання в новому навчальному році. Відтак, у львівських університетах здебільшого навчатимуться в аудиторіях, або в змішаному форматі. А навчальний рік для більшості студентів розпочнеться 1 вересня. 

У Національному університеті «Львівська політехніка» для студентів бакалаврату заняття проводитимуть очно. Перший-другий курс бакалаврату матиме заняття в першу зміну, а 3-4 курс бакалаврату в другу. Студенти магістратури та аспірантури навчатимуть за змішаною формою: лекції проходитимуть в онлайні, а практичні заняття в аудиторіях.

Також в університеті не буде великих перерв між парами. П’ятихвилинні перерви ліквідували, а пара тепер триватиме безперервно 1 год, 20 хв, замість 1 год, 35 хв.

Читайте також: Рейтинг львівських університетів за кількістю поданих заяв

Як зазначили у коментарі Tvoemisto.tv у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького, навчальний рік розпочнеться 1 вересня в змішаному форматі. Лекції будуть відбуватися онлайн, а практичні та лабораторні заняття в аудиторіях. 

У Львівському національному університеті імені Івана Франка студенти бакалаврату почнуть навчальний рік з 1 вересня. Перший-третій курс навчатиметься очно, а четвертий в змішаному форматі. Для другого курсу магістратури заняття проводитимуть в змішаному форматі з 1 вересня, а перший курс розпочне навчання з 7 вересня в такому ж форматі. 

У Національному лісотехнічному університеті України у коментарі Tvoemisto.tv повідомили, що навчальний рік розпочнеться 4 вересня в очному форматі для всіх студентів.

Читайте також: Які спеціальності обирають абітурієнти та чого хоче ринок

Як зазначили Тvoemisto.tv в Українській академії друкарства, студенти першого курсу навчатимуться в аудиторіях, а детальніше про формат навчання в інших студентів декани повідомлять на зустрічах. 

У Львівському національному університеті природокористування Тvoemisto.tv повідомили, що навчання також відбуватиметься в очному форматі. 

Нагадаємо, Львівський національний університет імені Івана Франка увійшов до трійки лідерів вступної кампанії у 2023 році. Відтак,  станом на 27 липня за кількістю заяв, допущених до конкурсу, ЛНУ ім. Івана Франка посідає першу сходинку за популярністю серед абітурієнтів.

Юлія Кметик 

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!