Яка кількість вакансій у Львівському центрі зайнятості та скільки ветеранів працевлаштовано

1002 0
За весь час з початку повномасштабного вторгнення до Львівського обласного центру зайнятості звернулось близько 1300 ветеранів
Умовне фото

Умовне фото

Кількість відкритих вакансій у Львівському обласному центрі становить від 10 до 13 тисяч. Про це Tvoemisto.tv під час дискусії «Як бізнесу ефективніше інтегрувати ветеранів у роботу» повідомила заступниця керівника управління реалізації політики зайнятості Львівського обласного центру зайнятості Руслана Палій. 

Натомість до пандемії коронавірусу цей показник був майже вдвічі менший – 6-7 тис. вакансії. 

Щодо зарплат, то держслужбовиця зазначила, що понад 200 вакансій оплачуються на рівні 30-55 тис. грн. Попри це, у обласному центрі зайнятості є велика проблема із нестачею людей. За словами Руслани Палій, кількість безробітних, які стоять на обліку, в десять разів збільшилась. 

Читайте також: Як бізнесу ефективніше інтегрувати ветеранів у роботу: у Львові відбудеться публічна дискусія

Натомість за весь час з початку повномасштабного вторгнення до Обласного центру зайнятості звернулось близько 1300 ветеранів. Працевлаштувати з них вдалось 18%.

«Вони більше зацікавлені у перенавчанні, отриманні нової професії, проходженні перепідготовки. Вони також беруть на це у нас ваучери, а ми скеровуємо їх у наші центри професійної технічної освіти, що є безкоштовно. Багато з них також зацікавлені у грантах та початку свого бізнесу. Активність тут більша, ніж просто пряме працевлаштування», – пояснила заступниця директора управління реалізації політики зайнятості Львівського обласного центру зайнятості. 

Читайте також: На Львівщині планують навчати жінок на професії, в яких бракує працівників 

Нагадаємо, що нещодавно у коментарі Tvoemisto.tv керівник Львівського обласного центру зайнятості розповів, чи вплинув новий закон про мобілізацію на ситуацію із нестачею робочих рук. Детальніше – за посиланням

Володимир Федорович

_____________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!