Що та куди експортувала Львівщина у 2023 році

1973 0
Йдеться про товари, які оформляли у митному режимі «експорт» у зоні діяльності Львівської митниці.
Фото умовне/Unsplash

Фото умовне/Unsplash

За 2023 рік експорт товарів із Львівської області зменшився на 15,6%, порівнюючи з 2022 роком, і становив 2 млрд 552 млн 500 тис. доларів. 

У коментарі Tvoemisto.tv директор Департаменту економічної політики Львівської ОВА Степан Куйбіда зазначив, що за 2023 рік оформлення товарів у митному режимі «експорт» у зоні діяльності Львівської митниці здійснило понад 1400 суб’єктів підприємницької діяльності, що на 78 менше, аніж у 2022 році.

Йдеться про експорт товарів до 111 країн світу, більшість з яких ввозили до Польщі. Також велику частку з них ввозили до Німеччини, Словаччини, Угорщини, Франції та Нідерландів. Натомість у 2022 році цей показник був дещо менший – 71 країна.

Читайте також: Хто експортує найбільше товарів на Львівщині. Рейтинг компаній

Експортували з області найбільше електричні машини, (16,4% від обсягу експорту області), жирів та олії (14,9%), а також меблів (12,1%)

Зазначимо, за 2023 рік імпорт товарів у Львівській області збільшився на 7,4%, порівнюючи з 2022 роком, і становив 5 млрд 785 млн доларів. 

Які підприємства Львівської області експортували найбільше товарів у 2023 році читайте за посиланням.

Володимир Федорович

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!