Які вакансії та зарплати пропонують на Львівщині

1486 0
Станом на 1 вересня на Львівщині кількість актуальних вакансій становила 10,4 тис.
УМОВНЕ ФОТО / UNSPLASH

УМОВНЕ ФОТО / UNSPLASH

Станом на 1 вересня на Львівщині кількість актуальних вакансій становила 10,4 тис. Натомість у тому ж місяці минулого року ця кількість була 4,3 тис. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомили в Львівському обласному центрі зайнятості.

За даними служби, на одного безробітного у Львівській області є 2 вакансії. Найбільший попит на робітників за сферами діяльності: переробна промисловість (23,3%), сфера торгівлі (15,0%), сфера освіти (12,0%), транспорт (9,3%), тимчасове розміщування й організація харчування (5,9%), державне управління й оборона; обов'язкове соцстрахування та сільське господарство, лісове господарство та рибне господарство (по 4,6%), охорона здоров’я (4,1%), тощо.

Читайте також: На Львівщині зменшується кількість безробітних. Кому легше знайти роботу

На Львівщині у роботодавців спостерігався найбільший попит на кваліфікованих робітників з інструментом (26,6% від загальної кількості актуальних вакансій; середній розмір заробітної платні за цією групою – 12542 грн); робітників з обслуговування, експлуатації устаткування та машин (14,5%, з/п – 13810 грн); сфери торгівлі та послуг (14,0%, з/п - 9516 грн); професіоналів (12,8%, з/п - 11408 грн); найпростіші професії та особи без професії (10,6%, з/п - 9894 грн); фахівців (9,4%, з/п - 12334 грн).

________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!