Яку зарплату отримав Садовий і його заступники у червні

4651 0
Перший заступник мера Львова та заступник з питань міжнародної співпраці отримали заохочувальну премію за особливий внесок.
Фото: Твоє місто

Фото: Твоє місто

Львівська міська рада оприлюднила зарплати міського голови та його заступників у червні. Мер міста Андрій Садовий отримав 56 200 грн зарплатні. Його премія становить – 9 тис. 441 грн

Першого заступника міського голови – заступника міського голови з економічного розвитку Андрія Москаленка преміювали на 11 тис. грн. Заохочувальна премія становить 76 186 грн. Загалом він отримав 122 273 грн зарплатні

Заступник міського голови з містобудування Любомир Зубач отримав премію у розмірі 18 тис. 245 гривень. Допомога на оздоровлення склала 77 тисяч грн. Загальна сума за місяць – 122 944 грн.

Читайте також: Найбагатші депутати Львівської міської ради

Премію у розмірі 15 тис. 364 грн нарахували для заступника міського голови з питань міжнародної співпраці Сергія Кіраля. Заохочувальна премія за особливий внесок при виконанні важливого доручення – 76 186 грн. Його зарплата у червні становить 122 262 грн.

Керуюча справами виконавчого комітету Львівської міської ради Наталія Алєксєєва отримала зарплату у розмірі 51 450 грн. Премія – 3 647 грн.

Читайте також: Яка зарплата у заступників Садового та яке майно вони 

Заступник міського голови з гуманітарних питань Ірина Кулинич отримала 55 729 грн, преміювали її на 11 112 грн.

Нагадаємо, раніше Андрій Садовий пояснив, чому його заступники не можуть мати малу зарплату. Детальніше читайте тут.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!