За перше півріччя 2024 року в Україні закрили майже 92 тис. ФОПів. Скільки у Львові та області

679 0
Приріст закриття ФОПів склав 54%, у порівнянні з аналогічним періодом 2023 року.
Фото: 112.ua

Фото: 112.ua

За перше півріччя 2024 року в Україні закрили майже 92 тис. ФОПів, що на 54% більше, аніж за аналогічний період минулого року. Про це йдеться у дослідженні YC.Market. 

Львівська на четвертому місці серед усіх областей України по кількості закритих ФОПів – 6 тис. 217 суб’єктів (6,8%). Найбільше у Харківській (7 тис. 753; 8,4%) та Дніпровській (7 тис. 479; 8,1%). Натомість найменше, не враховуючи АР Крим, Донецької та Луганської, у Херсонській (1 тис. 658 грн; 1,8%) та Рівненській (1 тис. 995; 2,2%) областях. 

Що ж до обласних центрів, то Львів розмістився на п’ятій позиції – 2,8 тис. закритих ФОПів. Найбільше – у Києві (понад 12 тис. ФОПів). 

За статистикою найбільше ФОПів в Україні закрили у секторах роздрібної торгівлі – понад 29 тисяч (приріст закриття у порівнянні з 2023 роком склало 44,8%), інформаційних технологій – майже 16 тисяч (65,9%) та інших послуг – 9,7 тисячі (60,8%).

Щодо компаній, то загалом в Україні припинили діяльність понад 1,5 тисячі компаній за перше півріччя 2024 року. Львівщина у цьому рейтингу на другому місці – 127 компаній. Більше лише у Дніпропетровській – 187 компаній. 

Нагадаємо, що у період загальної мобілізації в Україні індивідуальні підприємці (ФОП) поки що не можуть отримати бронь для себе або своїх співробітників. Можливість оформлення броні для ФОПів з'явиться після ухвалення спеціального законопроєкту про економічне бронювання. Детальніше про критерії бронювання – за посиланням.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!