Завтра у Львові говоритимуть про громадський бюджет. Де подивитися

3348 1
15 серпня стартував прийом проектів від громади, які реалізовуватимуть за кошти бюджету розвитку Львова вже в наступному році. Яка користь для громади Львова від бюджету участі? Як громадський бюджет допоможе львів’янам реалізувати свої проекти? Як відбуватиметься відбір проектів та наскільки прозорим буде цей процес? Про це та інше говоритимуть 6 вересня під час зустрічі, організованій дискусійною платформою Tvoemisto.tv «Твоє місто Львів».
фото: zib.com.ua

фото: zib.com.ua

Коли? 6 вересня,12:00 год.

Основною аудиторією учасників дискусії будуть учасники робочої групи щодо громадського бюджету м. Львова: депутати ЛМР, громадські діячі, ІТ-розробники та активні львів’яни.  

Також усі охочі мають змогу надіслати свої запитання чи коментарі в режимі онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста». Трансляція наживо розпочнеться  6 вересня о 12:00 на сайті: http://tvoemisto.tv/on-line/.

Більше про дискусійну платформу та попередні зустрічі можете переглянути за посиланням: >tvoemisto.tv/debates/

Довідка. Дискусійна платформа "Твоє місто Львів" створена Tvoemisto.tv за підтримки Європейського фонду за розвиток демократії  (European Endowment for Democracу).

 


Читайте також:
23 Вересня, 2016 11:35
dasha Створено новий амбітний проект #Водавсело, метою якого є поширення отриманого досвіду серед усіх зацікавлених сторін із тим, щоб кількість систем водопостачання, створених за цією моделлю, збільшувалася, забезпечуючи доступ до якісного водопостачання більшій кількості сільського населення в Україні:
[***]://vodavselo.info/
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!