дискусійна платформа Розробка загальноміської кампанії зі зменшення генерування сміття у Львові

Розробка загальноміської кампанії зі зменшення генерування сміття у Львові

За ініціативи активних громадян та інформаційного порталу “Твоє місто” і за підтримки відділу економічного розвитку міської ради , було вирішено організувати зустріч з представниками супермаркетів, щоб спільно напрацювати сталі рішення, зокрема, щодо заміни пакувальних матеріалів на більш екологічні та заохочення клієнтів до використання багаторазової тари. 

Учасники зустрічі:

·         представники мереж супермаркетів Львова

·         експерти у сфері поводження з відходами

·         представники Львівської міської ради

·         еко-організації та активісти

·         рекламні агентства

Коли?

6 липня, 12:00

Напрацювання рішень відбуватиметься у наступних напрямках:

  • матеріали для пакування продуктів працівником супермаркету та упаковка продуктів
  • матеріали для пакування товарів споживачем та можливість придбання багаторазової тари
  • програма лояльності і промоція еко-свідомості
  • стандарти обслуговування працівників супермаркетів

 

Он-лайн трансляцію можна буде дивитись за посиланням: http://tvoemisto.tv/on-line/

Більше про дискусійну платформу та попередні зустрічі можете переглянути за посиланням: http://tvoemisto.tv/debates/

Довідка

Дискусійна платформа "Твоє місто Львів" створена Tvoemisto.tv за підтримки Європейського фонду за розвиток демократії  (European Endowment for Democracу).

 

 

Активісти просять львівські супермаркети не пропонувати пакети на касі

Для львів’ян вже звичною стала фраза «пакетик потрібен?», яку вони чують біля каси у більшості львівських супермаркетів Львова. Втім, еко-активісти наголошують, що таке запитання підсвідомо провокує придбати поліетиленовий пакет. Під час зустрічі «Розробка загальноміської компанії зі зменшення генерування сміття у Львові», організованій платформою «Твоє місто Львів», активні львів’яни пропонували альтернативні варіанти запитання біля каси.

Сьогодні у Львові шукатимуть шляхи зменшення генерування сміття. Де подивитися?

Сьогодні, 6 липня, у Львові за ініціативи активних громадян, інформаційного порталу «Твоє Місто» і за підтримки відділу економічного розвитку Львівської міської ради, відбудеться панельна дискусія щодо зменшення генерування відходів на стадії купівлі товарів у супермаркетах з представниками супермаркетів, щоб спільно напрацювати сталі рішення, зокрема, щодо заміни пакувальних матеріалів на більш екологічні та заохочення клієнтів до використання багаторазової тари. За перебігом розробки загальноміської кампанії зі зменшення генерування сміття у місті можна буде спостерігати онлайн на Tvoemisto.tv. Старт трансляції – о 12:00 годині.

Ініціативи Львова: замість поліетиленових пакетів  – багаторазові тари та еко-сумки

Проблема зменшення використання поліетиленових пакетів сьогодні є особливо актуальною для Львова. Втім, наскільки реально відмовитися від таких пакетів у супермаркетах та чи можна їх замінити власними тарами чи еко-сумками? Відповідь на це запитання шукали під час зустрічі «Розробка загальноміської кампанії зі зменшення генерування сміття у Львові», організованій дискусійною платформою «Твоє місто Львів».

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!