дискусійна платформа Загальна візія стратегії розвитку Львова на найближчі 5 років

Загальна візія стратегії розвитку Львова на найближчі 5 років

Куди рухатиметься Львів наступні 5 років? Як новообрані представники влади міста планують розвивати місто? Tvoemisto.tv запрошує на дискусію «Загальна візія стратегії розвитку Львова на найближчі 5 років». Дискусія буде першою із серії зустрічей новоствореної дискусійної міської платформи «Твоє місто Львів».
 

У програмі першої дискусії – аналіз стратегії Львова 2020, зокрема, обговорення пріоритетних тем, серед яких – освіта, виробництво, а також безпека та культура.

Учасники: представники міської влади, керівники депутатських фракцій ЛМР, голови комісій ЛМР, громадські діячі та активісти, а також львів’яни, які активно долучаються до прийняття важливих рішень для розвитку Львова.

Також усі львів’яни матимуть змогу ставити свої запитання в режимі онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста». Трансляція наживо на сайті tvoemisto.tv/on-line

Модератори дискусії: Володимир Глащенков (HD Partners), Тарас Яценко (Твоє місто).

Коли: 18 грудня о 12:30 год.

Довідка

Проект реалізовується Tvoemisto.tv за підтримки Європейського фонду за розвиток демократії  (European Endowment for Democracy).

Від садочка до університету: як змінюватиметься освіта у Львові

Чи можуть вищі зарплати змінити мислення вчителя, який звик працювати за радянськими стандартами? Що доцільніше: мотивувати викладачів преміями чи зайнятися їхньою ґрунтовною перепідготовкою? Чи має Львів самостійно обирати, як саме розвивати освіту? Які є альтернативні методи виховання дитини шкільного віку? Якою повинна бути школа майбутнього у нашому місті? Що це означає – бути «вимогливим споживачем» освітньої сфери? Відповіді на ці та інші питання шукали учасники дискусії «Загальна візія стратегії розвитку Львова на найближчі 5 років», яку організовувало Tvoemisto.tv. Пропонуємо вам думки вісьмох експертів та їхнє бачення подальшого розвитку освіти у Львові.

Зроблено у Львові: реалії, недоліки та перспективи виробництва

Будівництво індустріальних парків, рекультивація львівського сміттєзвалища та боротьба зі смородом. Ці проекти можуть стати не лише вирішенням багатьох проблем міста, а й привести додаткові кошти у бюджет, якщо вдало налагодити виробництво. Його реалії та перспективи у Львові обговорили представники міської влади, керівники депутатських фракцій ЛМР, голови комісій ЛМР, громадські діячі та активісти під час дискусії «Загальна візія стратегії розвитку Львова на найближчі 5 років». Tvoemisto.tv пропонує ідеї та думки, що звучали у рамках зустрічі.

Львову потрібні міжнародні школи, - Павло Шеремета

Для того, щоб Львів розвивався і сюди приїжджали працювати міжнародні експерти та спеціалісти, місто має забезпечити певні умови проживання. Одна з головних – якісна освіта для дітей. Відтак у Львові мають з’явитися школи, побудовані за міжнародними стандартами. Таку думку висловив керівник Школи управління УКУ Павло Шеремета під час дискусії «Загальна візія стратегії розвитку Львова на найближчі 5 років», яку організовувало Tvoemisto.tv.

На Tvoemisto.tv стартує трансляція обговорення стратегії розвитку Львова

Куди рухатиметься Львів наступні 5 років? Як новообрані представники влади міста планують розвивати місто? Tvoemisto.tv запрошує до перегляду дискусії «Загальна візія стратегії розвитку Львова на найближчі 5 років». Зустріч є першою із серії новоствореної дискусійної міської платформи «Твоє місто Львів».

Завтра у Львові обговорять стратегію розвитку міста. Де подивитись?

Куди рухатиметься Львів наступні 5 років? Як новообрані представники влади міста планують розвивати місто? Tvoemisto.tv запрошує на дискусію «Загальна візія стратегії розвитку Львова на найближчі 5 років». Дискусія буде першою із серії зустрічей новоствореної дискусійної міської платформи «Твоє місто Львів».

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!