Завтра у Львові обговорять стратегію розвитку міста. Де подивитись?

4170 0
Куди рухатиметься Львів наступні 5 років? Як новообрані представники влади міста планують розвивати місто? Tvoemisto.tv запрошує на дискусію «Загальна візія стратегії розвитку Львова на найближчі 5 років». Дискусія буде першою із серії зустрічей новоствореної дискусійної міської платформи «Твоє місто Львів».

У програмі першої дискусії – аналіз стратегії Львова 2020, зокрема, обговорення пріоритетних тем, серед яких – освіта, виробництво, а також безпека та культура.

Учасники: представники міської влади, керівники депутатських фракцій ЛМР, голови комісій ЛМР, громадські діячі та активісти, а також львів’яни, які активно долучаються до прийняття важливих рішень для розвитку Львова.

Також усі львів’яни матимуть змогу ставити свої запитання в режимі онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста». Трансляція наживо на сайті tvoemisto.tv/on-line

Модератори дискусії: Володимир Глащенков (HD Partners), Тарас Яценко (Твоє місто).

Коли: 18 грудня о 12:30 год.

Проект реалізовується за підтримки Європейського фонду за розвиток демократії (European Endowment for Democracy).


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!