дискусійна платформа Чи є Львів дружнім та доступним до дітей

Чи є Львів дружнім та доступним до дітей

Чи потрібно залучати дітей до міських практик? Що являє собою інфраструктура для дитини? Наскільки Львів є безпечним для дітей? Які результати дослідження щодо цієї теми? Якою є стратегія Unicef? Про це та інше говоритимуть 21 вересня під час  зустрічі, організованої дискусійною платформою Tvoemisto.tv «Твоє місто Львів».

Коли?

21 вересня

Основною аудиторією учасників дискусії будуть представники батьківської спільноти Львова, поліції, управління молоді та спорту ЛМР, відділ служби у вправах дітей, управління освіти, соціолог Інституту Міста, депутати ЛМР.

Також усі охочі мають змогу надіслати свої запитання чи коментарі в режимі онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста». Трансляція наживо розпочнеться об 11:00 на сайті: http://tvoemisto.tv/on-line/ та на Facebook-сторінці Твого міста.

Більше про дискусійну платформу та попередні зустрічі можете переглянути за посиланням: tvoemisto.tv/debates/.

Контактна особа – Оксана Матійків 0932006831.

До управління Львовом залучать дітей

Депутати Львівської міської ради розробляють стратегію, що зробить Львів дружнім до дітей та маломобільних груп населення, зокрема батьків із візками.

Завтра у Львові говоритимуть про те, наскільки місто дружнє до дітей. Де подивитись

Чи потрібно залучати дітей до міських практик? Що являє собою інфраструктура для дитини? Наскільки Львів є безпечним для дітей? Які результати дослідження щодо цієї теми? Якою є стратегія Unicef? Про це та інше говоритимуть 21 вересня під час зустрічі, організованої дискусійною платформою Tvoemisto.tv «Твоє місто Львів».

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!