Завтра у Львові говоритимуть про те, наскільки місто дружнє до дітей. Де подивитись

4826 0
Чи потрібно залучати дітей до міських практик? Що являє собою інфраструктура для дитини? Наскільки Львів є безпечним для дітей? Які результати дослідження щодо цієї теми? Якою є стратегія Unicef? Про це та інше говоритимуть 21 вересня під час зустрічі, організованої дискусійною платформою Tvoemisto.tv «Твоє місто Львів».
ФОТО: lviv.dityvmisti.ua

ФОТО: lviv.dityvmisti.ua

Коли?

21 вересня

Основною аудиторією учасників дискусії будуть представники батьківської спільноти Львова, поліції, управління молоді та спорту ЛМР, відділ служби у вправах дітей, управління освіти, соціолог Інституту Міста, депутати ЛМР.

Також усі охочі мають змогу надіслати свої запитання чи коментарі в режимі онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста». Трансляція наживо розпочнеться об 11:00 на сайті: http://tvoemisto.tv/on-line/ та на Facebook-сторінці Твого міста.

Більше про дискусійну платформу та попередні зустрічі можете переглянути за посиланням: >tvoemisto.tv/debates/.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!