У Львові говоритимуть про ситуацію в пологових будинках. Де подивитись?

7273 1
У понеділок, 24 жовтня, відбудеться дискусійна зустріч "Пологові будинки у Львові: яких змін очікувати?" за участі влади, головних лікарів пологових будинків, активних батьків та бізнесу.

Коли?

24 жовтня, 14:00

Основною аудиторією учасників дискусії будуть представники управління охорони здоров’я ЛМР, департаменту охорони здоров’я ЛОДА, представники пологових будинків Львова, активні батьки та громадські діячі, соціально-відповідальний бізнес.

Також усі охочі мають змогу надіслати свої запитання чи коментарі в режимі онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста». Трансляція наживо розпочнеться  24 жовтня о 14:00 на сайті: http://tvoemisto.tv/on-line/.

Більше про дискусійну платформу та попередні зустрічі можете переглянути за посиланням: http://tvoemisto.tv/debates/

Контактна особа – Оксана Матійків 0932006831.

Довідка. Зустріч організована проектом Tvoemisto.tv «Платформа консенсусу» за підтримки міжнародного фонду «Відродження».


Читайте також:
24 Жовтня, 2016 16:24
Христина Дуже дякую редакції за це, що Ви допомогаєте привернути увагу і якось вирішити проблему з пологовими у Львові. Нехай немає конкретних рішень, але хоч трохи цей процес зрушиться. А загалом, хочу висловити свою думку, щодо даної дискусії. Вибачте, але одне бла-блабла- двох посадовців.. Думки людей не чують... Дуже сподобалася пророблена робота п. Наталії по інтернет опитуванні і висвітлення чітких проблем пологових. я за це опитування, раніше нічого не чула, але як жінка, яка недавно народжувала на Раппопорта, погоджуюсь з усім на 100%. Та, на жаль, ніхто не хоче за це брати відповідальність і щось робити. Ось такі рішення проблем я для себе почула: Ок, ладно ми можем запросто включити воду цілодобово в пологовому на Раппопорта, але будем тоді звільняти працівників. Лежать на коридорах люди годинами після пологів - ок, кажіть, щоб з областей не їхали сюди родити. Проблема з бюджетом на реконструкцію Батальної - ну що... то все держава, ми тут ні дочого... Велика смертність - ну нічого... кожного року приблизно статистика 50 таких випадків, ну попало на вас... що ж зробиш...
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!