У Львові говоритимуть про те, як покращити сервіс таксі у місті. Де подивитись

3462 0
24 листопада у Львові відбудеться дискусійна зустріч «Пасажир чи водій: як покращити сервіс таксі у Львові?», де будуть присутні представники фірм таксі у Львові та експерти таксоринку.
Фото: Navistar

Фото: Navistar

Основні питання дискусії: чому викликати таксі у Львові складно? Які основні проблеми існують серед компаній таксі у Львові та як оптимізувати їх роботу? Якими повинні бути контролюючі органи, які б змогли стабілізувати ситуацію з викликами таксі у Львові? 

Коли?

24 листопада, 12:00

Основною аудиторією учасників дискусії будуть власники та представники фірм таксі у Львові, експерти таксоринку, представники компаній Uklon та Uber, представники управління транспорту та управління туризму ЛМР.

Також усі охочі мають змогу надіслати свої запитання чи коментарі в режимі онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста». Трансляція наживо розпочнеться 24 листопада  о12:00 на сайті: http://tvoemisto.tv/on-line/.

Більше про дискусійну платформу та попередні зустрічі можете переглянути за посиланням: http://tvoemisto.tv/debates/


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!