Завтра у Львові обговорять, хто відповідає за здоров'я мешканців міста

2908 0
Як повинна відбуватись комунікація між лікарем та пацієнтом? Як використати міжнародний досвід для покращення медичної сфери у Львові? Про це говоритимуть 17 червня під час зустрічі «Лікар чи пацієнт: хто відповідає за здоров'я львів'ян?», організованої дискусійною платформою «Твоє місто Львів».

Основне завдання дискусії – спільний пошук у форматі дискусійної зустрічі конкретних рішень для вирішення існуючих проблем з питань медицини  у Львові.

Коли?

17 червня, 14:00

Серед учасників дискусії будуть представники управління охорони здоров’я ЛМР, департаменту охорони здоров’я ЛОДА, лікарського товариства, керівництво приватних медичних закладів та практикуючі лікарі.  

Більше про дискусійну платформу та попередні зустрічі можете переглянути за посиланням: http://tvoemisto.tv/debates/

Також усі львів’яни мають змогу ставити свої запитання в режимі онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста». Трансляція наживо розпочнеться  17 червня 0 14:00 на сайті: >tvoemisto.tv/on-line.

Довідка. Дискусійна платформа «Твоє місто Львів»  створена Tvoemisto.tv за підтримки Європейського фонду за розвиток демократії  (European Endowment for Democracу).


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!