40 тисяч учнів Львівщини можуть перейти на дистанційне навчання з вересня

13617 0
Щоб продовжити навчання офлайн, потрібні зміни в постанові уряду.
фото умовне

фото умовне

Якщо в Україні не внесуть зміни до постанови уряду та не дозволять використовувати навчальні заклади з укриттями на перших або цокольних поверхах як найпростіші укриття, то 41 тисяча учнів Львівщини можуть перейти на дистанційне навчання. Про це повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький. 

Під час онлайн-наради під головуванням прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля щодо окремих питань загальної середньої освіти, Максим Козицький наголосив на важливості повернення дітей до безпечного навчання в очному форматі до кінця 2024 року. Він також підкреслив необхідність модернізації освітніх закладів для забезпечення повноцінного навчального процесу.

Читайте також: Третина шкіл Львівщини може перейти на дистанційне навчання. У чому причина

Очільник Львівщини звернув увагу на той факт, що в умовах війни необхідно диверсифікувати освітню політику в країні, враховуючи різні безпекові умови в різних областях. Львівська ОВА підкреслила необхідність внесення змін до Постанови уряду №138 від 2017 року. 

«Необхідно враховувати безпекові умови в кожній області, щоб забезпечити повноцінне навчання та безпеку наших дітей. Якщо не внести зміни до постанови уряду та не дозволити використовувати навчальні заклади з укриттями на перших або цокольних поверхах як найпростіші укриття, то 41 тисяча учнів, або майже 30% шкіл Львівської області, можуть перейти на дистанційне навчання вже з вересня», – зазначив очільник Львівської області.

Нагадаємо, на облаштування укриттів у освітніх закладах Львова за навчальний 2023-2024 рік витратили близько 42 млн грн. 

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!