Харківські артисти проведуть у Львові благодійний концерт

1719 0
Громадська організація «Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО в Харківській області», харківські волонтери та музиканти влаштовують музичні концерти у містах України.
фото: rbc.ua

фото: rbc.ua

У межах музичного фестивалю «Харків обрав Україну» планується проведення двох благодійних концертів:

1 червня  о 18:00 – місто Львів (Парк культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького);

2  червня о 18:00 – місто Івано-Франківськ (Бастіон).

У проекті в якості артистів братимуть участь Сергій Жадан з групою «Собаки в космосі», гурти «Шабля» «Урбаністан», «Хочу ще», «Село і люди», «Папа Карло», виконавець Борис Севастьянов та ін.

Музичний проект спрямований на збір коштів для дітей, чиї батьки загинули, захищаючи Україну в зоні АТО. Додатково поставлена мета  довести та заявити на всю Україну, що Харків був, є і буде справжнім українським, патріотичним містом. Вартічть участу у фестивалі – 70 грн.

Усі зібрані кошти від продажу квитків та можливі спонсорські внески будуть розподілені між дітьми, в яких батьки загинули в зоні проведення АТО. Для цього створена спеціальна незалежна комісія на чолі з Сергієм Жаданом.

Контактна особа: Чернявська Катерина, т. 050911 95 20.

Опублікувала Наталія Середюк


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!