Київ

Київ отримав 1,5 млрд грн міжнародної допомоги на відновлення енергооб’єктів

386 0
Гроші надали для відновлення об’єктів енергетичної інфраструктури після російських обстрілів

Київ отримав міжнародну допомогу у вигляді обладнання й техніки для відновлення енергооб’єктів на близько 1,5 мільярда гривень. Про це повідомляє заступник міського голови Петро Пантелеєв. 

Її отримали в процесі відновлення об’єктів енергетичної інфраструктури після російських обстрілів.

«Це безпрецедентна за обсягами й характеристиками міжнародна допомога», – коментує Пантелеєв.

Ідеться, зокрема, про обладнання для відновлення генеруючих комплексів і техніку для безперебійного енергопостачання. Їх використовують для заміни пошкодженого або зруйнованого обладнання, що будували ще в радянські часи, пояснює заступник.

Для закупівлі обладнання виділили також близько одного мільярда гривень з бюджету міста. Ще близько 800 мільйонів гривень – з коштів «Київтеплоенерго», додає Пантелеєв.

Також розробляють концепцію енергетичної безпеки, щоб енергосистема міста стала більш стійкою й захищеною. Її мають розробити й подати на розгляд Київради впродовж двох місяців. 

___________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні новини Києва, підписуйтеся на наші Facebook та Telegram.

«Твоє місто. Київ» – сучасне незалежне медіа європейської столиці. Ми пишемо про міську культуру, урбаністику, інфраструктуру, бізнес та людей, які змінюють місто на краще.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!