Київ

Київрада знову відхилила петицію про скасування зупинки транспорту під час тривоги

490 0
Але члени Транспортної комісії винесуть це питання на обговорення в Київраді

Транспортна комісія Київради не підтримала вже сьому петицію киян про скасування зупинки громадського транспорту під час повітряних тривог. Про це повідомили "Пасажири Києва".

На засіданні комісії підтримав петицію лише один депутат — Олександр Тимченко, а решта троє утримались – це Олексій Окопний (голова комісії), Сергій Мамоян та Ігор Галайчук.

Зазначається, що у відповідь на аргументи щодо того, що міська електричка курсує під час тривог, і що не зупиняється громадський транспорт в інших містах, директор Дептрансу Руслан Кандибор розповів про потребу людей перебувати в укриттях, і що він не може змусити людей працювати під час тривог.

Також ГО "Пасажири Києва" пропонували обговорити дану проблему на рівні Київради. Депутати підтримали пропозицію звернутись від транспортної комісії до секретаря Київради Володимира Бондаренка, щоб заслухати питання зупинки громадського транспорту під час повітряних тривог в рамках пленарного засідання Київради.

Нагадаємо, що з 1 серпня 2022 року у Києві громадський транспорт зупиняється під час повітряних тривог. Відтоді кияни створили 6 петицій до міської влади з вимогою скасувати це рішення, але вони були відхилені. За даними ініціативи «Пасажири Києва» комунальний транспорт втрачає щонайменше 2,1 млрд грн за кожні 250 годин простою

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні новини Києва, підписуйтеся на наші Facebook та Telegram.

«Твоє місто. Київ» – сучасне незалежне медіа європейської столиці. Ми пишемо про міську культуру, урбаністику, інфраструктуру, бізнес та людей, які змінюють місто на краще.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!