Львівські депутати відмовилися від розподілу коштів для Першого та Другого ТМО

2533 0
Напередодні депутати ініціювали поповнення статутних капіталів кожної поліклініки у загальній сумі 50 млн грн.
Фото: Перше ТМО

Фото: Перше ТМО

Депутати Львівської міської ради відмовилися голосувати за розподіл коштів для Першого та Другого ТМО без фінансування поліклінік. Оскільки напередодні депутати ініціювали поповнення статутних капіталів кожної поліклініки у загальній сумі 50 млн грн.

Джерело: Інформаційний портал депутатів ЛМР

«Забувши про поліклініки, виконавчі органи Львівської міськради вирішили профінансувати лише 1 та 2 ТМО. Тому ми з колегами проголосували лише за нагальні питання, а решта відклали до з'ясування деталей цієї ситуації. Крім того, наша комісія доручила міському голові з'ясувати, хто взяв на себе таку відповідальність, пішов всупереч рішенню комісії і вирішив не фінансувати наші поліклініки. Тому що наша ідея була абсолютно проста – пропорційно і рівномірно фінансувати медицину міста Львова», – повідомив секретар комісії, депутат фракції «Європейська Солідарність» Євген Кузик.

Окрім цього, комісія  фінансів та планування бюджету ініціювала службове розслідування через те, що кошти для поліклінік не розподілено.

Нагадаємо, що Національна служба здоров'я України опублікувала інформацію щодо стану реалізації Програми медичних гарантій на 2023 рік. Лише за січень-серпень 2023 року Комунальне некомерційне підприємство «Львівське територіальне медичне об’єднання «Багатопрофільна клінічна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги» (Перше медичне об’єднання) отримало 1 147 566 711 грн. 

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!