Львів’ян запрошують на Подячну Прощу до Унівської Лаври

2566 0
Із нагоди 25-річчя центр «Джерело» запрошує усіх охочих на спільну прощу.
Фото: Реабілітаційний центр "Джерело"/Facebook

Фото: Реабілітаційний центр "Джерело"/Facebook

У суботу, 23 червня, з 10:00 до 14:00 відбудеться Подячна Проща до Унівської Лаври, яку організовує навчально-реабілітаційний центр «Джерело» для усіх дітей та молоді з інвалідністю разом з родинами, волонтерами, партнерами та друзями, повідомляє прес-служба ЛМР.

У програмі прощі передбачено: Літургію, багато пісень та святкувань. Також організатори рекомендують взяти з собою каримат, посудину для супу та щось на перекус. Більше про подію можна дізнатися тут.

Читайте також: Місто бар’єрів. Як почувається у Львові людина на візку

Довідка:

Благодійну установу Навчально-реабілітаційний центр «Джерело» 1993 року заснували батьки дітей з церебральним паралічем товариства «Надія» та волонтери з Канади. У 2008 році, за підтримки Львівської міської ради та у партнерстві з Управлінням соціального захисту, на базі «Джерела» створено Львівський міський центр реабілітації.

За 25 років роботи Центру допомогу отримали більше 5 000 дітей та молоді віком від кількох тижнів до 45 років. Сьогодні тут щодня займаються 170 вихованців та 200 родин на місяць отримують консультаційний супровід та реабілітаційні послуги, в яких виховуються діти з порушеннями розвитку.

Центр «Джерело» фінансується з комунального бюджету міста Львова (50%) та за рахунок благодійних надходжень (50%).


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!