Київ

На реставрації келій на території Києво-Могилянської академії виявили порушення. Роботи зупинені

548 0
На пам'ятці повністю демонтовано дах та внутрішні перекриття будівлі
Фото: Дмитро Перов

Фото: Дмитро Перов

Роботи з реставрації келій Братського монастиря на території Києво-Могилянської академії, які є пам'яткою історії та архітектури, зупинені оскільки будівлю фактично почали перебудовувати. Про це повідомив активіст Дмитро Перов.

За його словами, попри заяви керівництва навчального закладу про реставрацію Келій 1823 р. (на що видано дозвіл Міністерства культури та інформаційної політики України), на місці проведення робіт зафіксовано реконструкцію приміщень. А саме – повністю демонтовано дах та внутрішні перекриття будівлі, вибито вікна, а оригінальні 200-літні дубові перекриття заплановано змінити на армовані балки, що прямо суперечить низці положень законодавчих актів.

«Келії мають бути відреставровані, а не перебудовані. Пошкоджені елементи мають бути відновлені, а ті що не підлягають відновленню замінені на відповідні», – наголосив Перов.

Також на об'єкті будівництва відсутній паспорт об'єкта із зазначенням виду робіт, класу наслідків та відповідальної особи, а також не отримана карта на порушення благоустрою. У зв’язку з цим Департамент територіального контролю міста Києва склав відповідний припис.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні новини Києва, підписуйтеся на наші Facebook та Telegram.

«Твоє місто. Київ» – сучасне незалежне медіа європейської столиці. Ми пишемо про міську культуру, урбаністику, інфраструктуру, бізнес та людей, які змінюють місто на краще.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!