На Шота Руставелі демонтували незаконні прибудови до балкону

2416 0
Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у Львівській області видала припис про демонтаж нових конструкцій.
Фото: Андрій Москаленко

Фото: Андрій Москаленко

Незаконні конструкції у будинку на вул. Волоській демонтували. Про це повідомив заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко.

За його словами, власники будівлі зробити це самостійно й зазначив, що для будь-якої реконструкції історичної будівлі потрібно виготовити проєкт.

Нагадаємо, що прибудову до балкона на розі вулиць Шота Руставелі та Волоської виявили місцеві мешканці. Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у Львівській області видала припис про демонтаж нових конструкцій.

Роботи виконало ТзОВ «Галпроектмонтаж». Підприємство зареєстроване за цією адресою. Його власницею вказана Олександра Мурава.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!