Суд постановив знести незаконний 5-й поверх в ЖК на Варшавській у Львові

4338 0
У справі йдеться про житловий комплекс на Варшавській, 112, який будує ТОВ «Ферозіт».
фото: лун

фото: лун

Тернопільський окружний адміністративний суд прийняв рішення, яким зобов’язав забудовника знести незаконно збудований 5-й поверх у житловому комплексі у Львові. Про це повідомляє сайт Наші гроші з посиланням на рішення суду, оприлюднене у реєстрі 27 січня.

У справі йдеться про житловий комплекс на Варшавській, 112, який будує ТОВ «Ферозіт». Згідно з матеріалами справи, ще у 2016 році на будівництво з перевіркою прийшла Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у Львові, але на об’єкт інспекторів не допустили. На початку 2017 року інспекція повернулась і виявила низку порушень у будівництві.

Читайте також: У Львові на вулиці Залізничній зведуть 12-ти поверхівку

Так, забудовник додав 5-й поверх, який не є мансардним, а також перекриття між 5 та 6-горищним поверхами, на якому розташоване машинне відділення ліфта, що не відповідало проєктній документації. Також «Ферозіт» відхилився від містобудівних умов та обмежень: перевищив висоту (з 17,7 за МУО до 21,1 метра), збільшив житлову площу з 661 до 738 кв. м і будівельний об’єм з 5,7 тис. куб. м до 6,1 тис. куб. м.

За це інспекція наклала на компанію штраф і видала припис про усунення порушень, приведення будівництва у відповідність до проєкту. Забудовник штраф сплатив, але усувати порушення відмовився, тому у 2018 році справу передали до суду.

У суді ТОВ «Ферозіт» намагався заперечити позов інспекції про знесення 5-го поверху. Товариство повідомило суд, що на квартиру на цьому поверсі набула право власності приватна особа.

Читайте також: У Львові на Стрийській неподалік парку «Боднарівка» зведуть 16-типоверхівку

Однак суд відкинув цей аргумент і підтримав інспекцію. Рішення набуде законної сили впродовж тридцяти днів після прийняття, якщо не буде оскаржене у апеляційному суді.

Додамо, що ТОВ «Ферозіт» зареєстрували у місті Теребовля, Тернопільської області, а його власниками є Михайло Потій (78% статутного кпіталу) та Володимир Домащук (22%). Згідно з сайтом компанії, фірма спеціалізується на торгівлі будівельними матеріалами.

 Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!