На Tvoemisto.tv стартувала онлайн-трансляція дискусії про безпеку на дорогах Львова

1660 0
Чи стануть дороги у Львові безпечнішими для пішоходів, дітей, велосипедистів та водіїв? Як зменшити кількість ДТП у місті та які заходи потрібно проводити для покращення ситуації на дорогах Львова? Про це говоритимуть 9 серпня під час зустрічі, організованій дискусійною платформою «Твоє місто Львів» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».
фото: newinform.com

фото: newinform.com

Учасники зустрічі: представники громадських організацій, патрульної поліції, асоціації велосипедистів, Львівської міської ради, соціально відповідального бізнесу.

Слідкувати за дискусійною розмовою можна наживо на  Tvoemisto.tv за посиланням http://tvoemisto.tv/on-line/. Також охочі можуть задавати свої питання до учасників заходу онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста».

Більше про дискусійну платформу та попередні зустрічі можете переглянути за посиланням: http://tvoemisto.tv/debates/


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!