Сьогодні у Львові говоритимуть про діяльність соціальних служб. Де подивитися

5320 0
Чи не у кожному будинку Львова живе проблемна сім’я, де є діти. Щодобово поліція отримує від 10-ти до 20-ти викликів через побутові сварки у Львові, в які втягують дітей, які все це спостерігають. Як покращити ситуацію за допомогою соціальних служб у Львові та як налагодити їхню роботу? Про це та інше говоритимуть 27-го лютого під час зустрічі в рамках проекту Tvoemisto.tv «Платформа консенсусу» за підтримки міжнародного фонду «Відродження».

Коли?

27 лютого, 12:00

Основною аудиторією учасників дискусії будуть представники відділу у справах дітей Львівської міської ради, начальник служби у справах дітей ЛОДА, директор Львівського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, шкільні офіцери поліції, представники сектору ювенальної превенції  ГУ Національної поліції у Львівській області, представники благодійного центру «Карітас-Львів УГКЦ».

Також усі охочі мають змогу надіслати свої запитання чи коментарі в режимі онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста».

Трансляція наживо розпочнеться о 12:00 на сайті: http://tvoemisto.tv/on-line/ та на Facebook-сторінці Твого міста.

Більше про дискусійну платформу та попередні зустрічі можете переглянути за посиланням.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!