Сьогодні відбудуться вибори ректора у Львівському національному медичному університеті

2237 0
Наразі на вибори подався лише один кандидат.
ЛНМУ ім. Данила Галицького

ЛНМУ ім. Данила Галицького

Сьогодні, 18 квітня, у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького відбудуться вибори ректора. 

Відтак, участь у виборах можуть взяти всі штатні наукові, науково-педагогічні, педагогічні працівники, виборні представники з числа штатних працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками та виборні представники з числа студентів.

Вибори проведуть шляхом таємного голосування з 9:00 до 15:00 год на виборчій дільниці на вул. Пекарська 52.

Зазначимо, що у відповідь на запит Tvoemisto.tv у Міністерстві охорони здоров'я 29 березня повідомили, що заява із відповідним пакетом документів надійшла лише від одного кандидата – Ореста Чемериса.

Читайте також: Що задекларував ректор Львівського медуніверситету і яка у зарплата

Нагадаємо, що 19 червня 2023 року у ЛНМУ ім. Данила Галицького відбулося засідання комісії з розподілу випускників, які навчалися за кошти державного бюджету, для проходження інтернатури на клінічних базах стажування. Після чого у соціальних мережах виникло гучне обговорення щодо поведінки керівництва медичного університету. Зокрема, ректор університету Борис Зіменковський зневажливо ставився до студентів, а декан медичного факультету №2 Олександр Надрага вимикав студентам мікрофон, коли вони хотіли поставити запитання про організацію розподілу.

Згодом ректор Борис Зіменковський відреагував на інцидент і пояснив, що його слова були не приниженнями, а жартом. Після чого Міністерство охорони здоров'я звільнило Бориса Зіменковського з посади ректора Львівського національному медичного університету імені Данила Галицького.

Вже з 5 липня 2023 року Орест Чемерис отримав посаду виконувача обов’язків ректор Львівського національного медичного університету. Tvoemisto.tv одразу після цього поспілкувалося з ним, запитало про плани на новій посаді, про те, як він оцінює своє трирічне перебування на посаді директора департаменту охорони здоров’я ЛОВА і наскільки Львівщина готова до надзвичайних ситуацій в умовах війни.

_____________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!