Списання коштів з ЛеоКарт за поїздки, які відбулися після хакерської атаки, завершено

1964 0
Оплата проїзду загальними ЛеоКарт, як і банківськими картками, відбувається у звичному режимі.
фото: лмр

фото: лмр

Процес списання коштів з загальних ЛеоКарт за поїздки у міському громадському транспорті, здійснені після хакерської атаки на систему е-квитка, завершено. Відповідно, на транспортних картках вже відображається актуальна сума поточного балансу. Зараз оплата проїзду загальними ЛеоКарт, як і банківськими картками, відбувається у звичному режимі. Про це повідомили у «Львівавтодор».

«Списання з транспортних карток за успішно зареєстровані квитки 28 березня – 3 квітня відбувалися поступово. Зараз, коли всі операції зі зняття за ці валідації вже завершено, баланс на транспортних картках відображається актуально. Якщо у зв’язку зі списаннями за попередні поїздки, через відсутність коштів на вашій ЛеоКарт утворився «мінус», необхідно поповнити картку на відповідну суму, щоб знову нею користуватися. Сьогодні валідації проїзду ЛеоКарт проходять у штатному режимі. При перевірці балансу через валідатор і сервіси EasyPay суму на картці показує із врахуванням щойно зареєстрованої поїздки. Нагадаємо, поповнити ЛеоКарт можна через брендовані кіоски «Інтерпрес» та сервіси EasyPay», – зазначили у ЛКП «Львівавтодор».

У комунальному підприємстві додали, що також практично завершено процес списання коштів і з банківських карток за поїздки, здійснені після несанкціонованого втручання в систему е-квитка. Та нагадують, що зняття коштів могло відбуватись, як однією транзакцією за всі здійснені поїздки одним носієм впродовж цих днів, так і різними платежами. Це залежало від черговості обробки валідацій.

Читайте також: Чому пільгова ЛеоКарт може бути заблокована. Пояснення

«Від 4 квітня безготівкова оплата проїзду банківськими картками здійснюється у звичному режимі. А саме: ви валідуєтеся, здійснені за день поїздки об'єднуються в один платіж, а списання відбувається впродовж наступних днів. Важливо: якщо на картці під час спроби списанням коштів за проїзд не було необхідної суми, то банк робитиме повторні спроби списання з певною періодичністю. Якщо ж списання коштів з картки було неуспішне, то система е-квитка заблокує картку. Розблокування відбудеться після успішного зняття коштів за проїзд. Тож щоб уникнути блокування картки, потурбуйтесь заздалегідь, аби на рахунку був достатній баланс», – наголосили у ЛКП «Львівавтодор».

Щодо пільгових ЛеоКарт, то, за інформацією комунального підприємства, ще триває робота над відновленням близько 3,5 тис. пільгових профілів, дані яких ймовірно пошкоджено під час хакерської атаки.

Нагадаємо, в ніч на 29 березня було зафіксовано хакерську атаку на систему електронного квитка у Львові. За цим фактом скеровано звернення у Департамент кіберполіції Національної поліції України. Поліція відкрила кримінальне провадження та проводить слідчі дії. 

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!