У Брюховичах планують звести новий квартал. Що там буде

7024 0
На ділянці виявили термальні джерела, тому замовники планують розпочати буріння двох свердловин та облаштувати гарячий відкритий басейн.
Візуалізація ПП «Проект Менеджмент»

Візуалізація ПП «Проект Менеджмент»

У Брюховичах на вул. Курортній планують збудувати новий квартал зі спа-центром, термальним басейном, торговим центром та житловими будинками. Відповідний містобудівний розрахунок розглянули на архітектурно-містобудівній раді 1 березня.

Ділянка розташована в центральній частині Брюхович, оточена лісопарком, площа сягає майже 10 га.

«Виявилося, що у 2017 році затвердили детальний план цієї території із забудовою і житлом. Тоді забудовник звернувся до ЛМР, де йому порадили берегти природу. Ми поділяємо цю думку. Тоді запропонували найняти соціологічну службу, яка дослідила типологію місцевих мешканців. Результат показав, що їм бракує відчуття міських сервісів, типу торгового центру чи розважального комплексу, школи, парків та медзакладів» зазначив головний архітектор проєкту Юліан Чаплінський.

Загалом ділянку планують забудувати по периметру, залишивши посередині озеленення. Її цільове призначення – для будівництва й обслуговування багатоквартирних житлових будинків з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури. 

На ділянці виявили термальні джерела, тому замовники планують розпочати буріння двох свердловин та облаштувати гарячий відкритий басейн. Об’єм води, який забезпечать з двох свердловин, забезпечать майже безкоштовне утримання гарячої води в басейні 60x30 м. 

На ділянці від вулиці Курортної розмістять двоповерховий торговий центр, фудкорт, широкий спа-центр. Біля термального басейну планують облаштувати готель зі спа, а також медичний центр. Вглиб ділянки планують по периметру звести житлові будинки, які сягатимуть п’яти поверхів.

Читайте також: Що планують зробити за 237 млн грн в школі біля Львова

«Цільовою аудиторією мали б стати люди, яі на пенсії хочуть жити біля теплого басейну, спа та якісних медичних послуг. У нашому випадку збережемо 63% озеленення. Під усім периметром забудови хочуть облаштувати підземний паркінг, який сумарно містить близько тисячі машин» зауважив Юліан Чаплінський.

Замовником будівництва є ТзОВ «ТЕРМАЛ ПАРК». Засновником товариства є «Інвестиційний фонд «Магістрат Інвест», власниками якого є Василь Денека і Володимир Феник.

Нагадаємо, що забудовниця Альбіна Савчук повторно зареєструвала право оренди на ділянку з озером у Брюховичах. Цього разу це зробили через державного реєстратора Яворівської міськради Юрія Савості. 

Візуалізація ПП «ПРОЕКТ МЕНЕДЖМЕНТ»

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!