Київ

У Київраді розглянуть будівництво тролейбусних ліній до Броварів і Бучі

701 0
Наразі проєкт рішення перебуває на розгляді профільних комісій міської ради.
Фото ЦТС

Фото ЦТС

Будівництво тролейбусних ліній до Броварів та Гостомеля, Ірпеня й Бучі хочуть закласти в цільову програму розвитку інфраструктури на 2024–2025 роки. Відповідний проєкт рішення опублікували на сайті Київради.

Наразі він перебуває на розгляді профільних комісій міської ради.

Зазначається, що влада планує розпочати будівництво тролейбусних ліній до Броварів та Гостомеля, Ірпеня і Бучі. На це передбачають по 25 млн грн на кожен напрямок із метою досягти 2,5 % готовності проєкту до кінця 2025 року.

Запуск тролейбусів сприятиме розвитку й покращенню транспортного сполучення столиці та області, зменшенню рівня автомобілізації на вулицях Києва та збільшенню пропускної спроможності доріг.

___________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні новини Києва, підписуйтеся на наші Facebook та Telegram.

«Твоє місто. Київ» – сучасне незалежне медіа європейської столиці. Ми пишемо про міську культуру, урбаністику, інфраструктуру, бізнес та людей, які змінюють місто на краще.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!