У Львові говоритимуть про альтернативу державним садочкам. Де подивитися онлайн-трансляцію

2184 0
Що вже змінили при відкритті дитячих садків та як спільними зусиллями «бізнес-влада-громада» вирішити проблеми із браком місць у дошкільних установах Львова? Про реформування дошкільної освіти, альтернативну дошкільну освіту та імплементацію нововведень у дошкільних закладах Львова. Про це та інше говоритимуть 12 серпня під час дискусійної зустрічі, організованій проектом Tvoemisto.tv «Платформа консенсусу» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Слідкувати за розмовою можна буде також і наживо.

Читайте також: У Львові діятиме нова платформа для онлайн-реєстрації у дитсадок. 5 нововведень

Учасники зустрічі: представники громадських організацій, ініціатив і рухів, управління освіти ЛМР, експерти з питань освіти, представники соціально відповідального бізнесу Львова, журналісти.

Коли?
П'ятниця, 12 серпня, 12:00 год.

Слідкувати за дискусійною розмовою можна наживо на  ;Tvoemisto.tv за посиланням http://tvoemisto.tv/on-line/. Також охочі можуть задавати свої питання до учасників заходу онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста». Більше про дискусійну платформу та попередні зустрічі можете переглянути за посиланням: http://tvoemisto.tv/debates/.

Довідка: проект Tvoemisto.tv «Платформа консенсусу», що здійснюється за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», сприяє встановленню у Львові триалогу між виконавчими органами міської ради, громадськими організаціями, ініціативами та представниками соціально-відповідального бізнесу.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!